2019’un En iyi Torrent Siteleri

1. YTS.AM

Site genellikle popüler filmlerin üçüncü taraf yayınlarını yeniden oluşturur. Bunlar diğer birçok torrent sitesi tarafından yasaklanmış olsa da, YTS şimdi her zamankinden daha popüler.

2. 1337X

1337x bu listede yıllardır istikrarlı bir varlık olmuştur. Yeni içerik sağlayan özel bir yükleyici grubuna sahiptir. ISP birçok ülkede ablukalara rağmen büyümeye devam ediyor.

3. THE PIRATE BAY

The Pirate Bay, geçen yıl 15 yaşına girdi ve bu listedeki en eski site. Proxy alanlarından gelen tüm trafiği sayarsak büyük olasılıkla hala üstte olur, ancak sık sık çalışmama süresi ve bağlantı sorunları nedeniyle şu anda üçüncü sıradadır.

4. RARBG

RARBG, geçen yıla göre iki sıra düştü. Site birkaç etki alanı adı kullanıyor, ancak yalnızca bu liste için en fazla trafiği alan isim. RARBG, 2008 yılında kuruldu ve yüksek kaliteli video yayınlarında uzmanlaşmıştır.

5. TORRENTZ2

Torrentz2, 2016’da kapılarını gönüllü olarak kapatan orijinal Torrentz.eu sitesi için stand-in olarak hizmete girdi. Geçtiğimiz yılın başlarında sel bağlantılarının kaybolmasıyla ilgili bazı sorunlara rağmen, hala güçlü bir duruşu var.

6. NYAA.SI

NYAA.si anime torrent sitesi NYAA’nın popüler bir dirilişidir. Site geçen yıl Cloudflare tarafından askıya alındı, ancak bir süre sonra uygun bir alternatif buldu.

7. LIMETORRENTS

LimeTorrents, yaklaşık on yıldan beri var. Birkaç ay önce, site operatörü, çeşitli engelleme çabalarına yanıt olarak LimeTorrents’ın alan adını değiştirdi ve ana sayfasını güncelledi.

8. ZOOQLE

3,8 milyondan fazla doğrulanmış işlemciye sahip Zooqle, ilk 10’daki yerini aldı. Site, 2017’de kapatılan Bitsnoop’a alternatif olarak açıkça ilan edildi.

9. EZTV.AG

Orijinal TV-torrent dağıtım grubu EZTV, 2015 yılında düşmanca bir devralmadan sonra kapandı. Grup, tartışmasız da olsa aktif kaldı.

10. TORRENTDOWNLOADS

TorrentDownloads birkaç yıldır buralarda. Torp sitesi bir yıl aradan sonra bu yılın ilk 10’unda bir yer buldu.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: