Acer Swift 7

İnce ve hafif dizüstü bilgisayar modelleriyle dikkat çeken Acer Swift 7 serisine bugün yeni bir model daha katıldı. Las Vegas‘ta düzenlenen CES 2019 etkinliği sırasında resmi olarak tanıtılan yeni Acer Swift 7 hem özellikleri hem de ince tasarımıyla büyük beğeni topladı.

Ultra ince ekran çerçevesiyle birlikte kullanıcılara yüzde 92‘lik bir ekran-gövde oranı sunan yeni Swift 7‘nin Nisanayında 1700 dolardan satışa sunulacağı müjdelendi.

Acer Swift 7 ile ilgili görsel sonucu

İnce ve hafif olmasıyla ön plana çıkan Swift 7‘nin toplamda 889 gram ağırlığa ve 9.95 mm‘lik bir kalınlığa sahip olduğunu da görmekteyiz.

Söz konusu yeni nesil dizüstü bilgisayarın teknik özelliklerini ele alacak olursak, bizleri 4.5 GHz hızında çalışan 8. nesil i7 8500Y işlemcisi karşılıyor.

Performans konusunda kullanıcıları bir hayli tatmin etmeyi hedefleyen Acer yeni nesil dizüstü bilgisayarında, 8 /16 GB LPDDR3 RAM’e ve 256 GB SDD depolamaya yer veriyor. Bunun haricinde ise, yeni Swift 7′de ayrıca 14 inçlik ultra ince dokunmatik bir ekran da bizleri karşılıyor.

Tüm bunları geride bırakacak olursak, yeni nesil bilgisayarın oldukça ince bir tasarıma sahip olmasından dolayı sadece, bir adet jak girişine ve iki adet USB-C Thunderbolt 3‘e ev sahipliği yaptığını da özellikle belirtelim.

Son olarak ise Acer‘ın açıklamış olduğu resmi verilere göre, yeni nesil dizüstü bilgisayarın günlük kullanımda bataryanın 10 saat boyunca rahatlıkla dayanabiliyor.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: