Akıllı Kemer!

Belinize takılan akıllı kocama bir saat hayal edin. Ve gelin o akıllı kemeri inceleyelim.

Bileğini boşver. Giyilebilir cihazlar için yeni konum açıkça belinizdir, en azından Koreli giyilebilir şirket Welt’e göre.

CES 2019’da, fiziksel aktiviteyi takip etmeyi, genişleyen belinizi ölçmeyi ve hatta Apple Watch tarzı düşme algılamasını gerçekleştirmeyi vaat eden akıllı kemerini açıkladı.

Welt akıllı kayışı, çok sayıda sensör ve bir Bluetooth bağlantısı kullanarak bunu yapıyor. Toplanan veriler, iPhone gibi bağlı bir mobil cihaza gönderilir. Kemer siz, uzun süre oturduğunuzda sizi uyaracak ve spor yapmanız için teşvik edecek. Türk Erkeklerinin ne denli göbekli olduğu düşünülürse, bu kemer ülkemizde çok sevilebilir.

Welt CEO’su ve kurucusu Sean Kang, “Welt sağlık teknolojisi endüstrisini, fitness hedefleri için özelleştirilmiş planları ile tamamen yeni bir seviyeye taşıyor” dedi. “Düşen risk altındaki yaşlılara veya tüketicilere yardımcı olabilecek düşme riski değerlendirmesi de dahil olmak üzere yeni yazılım güncellemelerinin çoğunu göstereceğiz.”

Welt akıllı kemerinin Kore ve Japonya’da satın alınabileceği bildiriliyor. Bununla birlikte, CES 2019, ABD’deki resmi lansmanını işaret ediyor.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: