Bebekler için Kamera

CES 2019’daki Babeyes kamerası, bebeğinizin tüm özel anlarını kayıt altına alacak. Yıllar sonra unutulmaz kaliteli anılarınız olacak.

Üç yaşından önce sahip olduğunuz anılara erişmeniz genelde pek mümkün olmaz. Ailenizle olan özel anlarınız yavaş yavaş aklımızdan kayboluyor. CES 2019’da, Fransız Babeyes şirketi, bu anları kaydetmek için küçük bir fotoğraf makinesi geliştirdi, böylece bebeğiniz büyüyüp birer yetişkin olduğunda, anıları kaybolmamış olacak.

Babeyes kamera, videoları bebeğin bakış açısından kaydeder. Kamera bir ayının gözlerinden birinde bulunur.

Kamerayı bebeğinizin elbiselerine takabilir veya karyola takmak için verilen tripod bağlantısını kullanabilirsiniz. Babeyes kamerada WiFi veya Bluetooth bulunmuyor ve internete bağlanmıyor. Bu, ondan hiçbir radyo dalgası gelmediği ve videoların özel kaldığı anlamına gelir.

720p HD video kaydını otomatik olarak tetikleyen bir hareket algılama sensörü vardır. Her video klip 20 saniye sürer. Babeyes batarya ömrünün bekleme modundayken 5 saat veya video kaydederken 2 saat olduğunu belirtiyor.

Video klipleri izlemek ve düzenlemek için Babeyes’i bilgisayarınıza bağlayın. Hızlı görüntüleri bulmak için yüz tanıma özelliğine sahip düzenleme yazılımıyla birlikte, içerikleri görüntülemek ve düzenlemek çok kolay bir hal alır.

Babeyes’ın fiyatı $139, £110, AU$195 civarında. Satın almak isterseniz ürünün sitesine göz atabilirsiniz.

https://www.babeyes.com/

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: