Bu kış içinizi ısıtacak teknolojik gereçler

Kış kesinlikle burada ve resmen soğuk.

Ancak sıcak bir çikolatayla sıcak bir bardakla rahat bir ateşin yanında hepimiz kıvrılmayacağız, bu yüzden ılıman hisseden herkes için sıcaklığı bir dereceye kadar yükseltmek için birkaç aleti bir araya getirdik.

1. Flir One Pro

Flir One Pro

£370

Akıllı telefonunuzu yüksek kaliteli bir termal görüntüleme kamerasına dönüştürerek evinizdeki ısıyı nerede kaybettiğinizi kolayca kontrol etmenizi sağlar. Bununla beraber, yalıtım parçalarının değiştirilmesi gerekip gerekmediğini veya evinizde su hasarı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

2. Ember Travel Mug

HMAT2

£159.95

Bu seyahat kupasını çay ya da kahvenizle doldurun, uygulama yoluyla ideal sıcaklığınızı bilmesini sağlayın ve kupanızın içmek için mükemmel olduğu zaman sizi bilgilendirsin.

iki saat boyunca istediğiniz sıcaklıkta olmasını sağlar, böylece her son damlasın tadını çıkarabilirsiniz.

3. Smartduvet

Smartduvet

$279

Bu çift bölgeli klima kontrollü “akıllı katman”, nevresim kılıfınızın içinde kayar ve sizin ve eşinizin tercih ettiğiniz sıcaklıkları ayarlamanıza izin verir.

Bu yüzden eğer üşüyorsanız, yatağın yan tarafına sıcak hava üflenir. Akıllı katman ayrıca herhangi bir nemin kaçmasına izin veren açıklıklar da içerir. Bu yeterince zekice değilse, kurduktan sonra, yatağınız her sabah kendini yapmak için şişer.

4. Blazewear Explorer Heated Jacket

Blazewear Explorer Heated Jacket

$279

Blazewear’ın kalın yalıtımı sizi soğuk kış günlerinde sizi sıcaktan kızartacak. Ancak ciddi derecede soğuk olduğunda, sırt ve göğsünde bulunan pille çalışan, ısı pedlerini çalıştırıp; ceketinizi sıcak su şişeleriyle doldurmuş gibi hissedeceksiniz. Ayrıca, telefonunuzu bataryadan şarj edebilirsiniz. İçiniz hiç bu kadar sıcak olmamıştı.

5. Embr Wave

Embr Wave

$299

Bu akıllı bileklik, MIT mezunları tarafından, termorekeptörlerinizi uyarmak için tasarlandı. Bileğinizdeki yüksek yoğunluklu sinirlere sıcak veya soğuk dalgalar göndererek, vücut ısınızı değiştirmeden daha sıcak veya daha soğuk hissetmenizi sağlar. Algılanan sıcaklığınızı her iki yönde 5 ° C değiştirebildiğini iddia ediyor.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: