Bu oyunu yapan tek kişi!

Bright Memory bugün çıktı Steam’de, bu oyunun yapımcısı tek kişi, şaşırtıcı değil mi?

Bright Memory, Steam Early Access’e yeni başlayan bağımsız bir FPS aksiyon oyunudur.

Tek kişilik bir ekip olan FYQD tarafından yapılmıştır. Zeng Xiancheng adlı bir geliştirici.

Oyunun erken erişim versiyonunda yalnızca bir saatlik içerik oynanabilir halde olacak, kendisi ise toplam 3 saat oynanabilecek. Kalan iki saatlik içerik ise oyun tamamen yayınlandığında oyuna eklenecek. Oyun geliştiricisi ayrıca Bright Memory 1.0’a yeni hareketler, yetenekler, silahlar ve bir başarım sistemi ekleneceğini söylüyor.

Oyun Hakkında:

Bright Memory ( parlak hafıza) birinci şahıs aksiyon oyunudur, oyuncular farklı özel yetenek stillerini kontrol edebilir ve becerilerin bir araya geldiği muhteşem kombinasyonları yaratabilirler.

Oyun 2020 yılında geçiyor. Yeni keşfedilen bir malzemeden yapılmış olan sihirli bir kılıcın, ölüleri geri getirebilme özelliği olduğu ortaya çıkar. SRO adı verilen doğal bilimler araştırma örgütü bu eseri incelemek için götürür. Bu esnada SRO’nun merkezine bir saldırı gerçekleşir. Saldırının faili ise SAI adlı bir kiralık asker ordusudur. Hikaye daha sonra sinyallerdeki koordinatların değiştirilmesi üzerine, pek çok kadim canlının yaşadığı ve Antarktika’nın üstündeki topraklarda bir savaş başlar. SRO hem SAI’yi durdurmak hem de bu komplo teorisini çözmek zorundadır.

Maceralarla dolu bir hikayeye hazır mısınız?

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: