CES 2019’un en iyi mouse ve klavyeleri

RAZER TURRET FOR XBOX ONE

razer turret xbox one available now ces 2019

$250


ASUS TUF GAMING K7

best mice keyboards ces 2019 asus tuf gaming k7

Tuş vuruşlarınızı standart kablolu bağlantılardan daha hızlı iletmek için kızılötesi ışın kullanan optik-mekanik anahtarlar denilen şeye sahiptir. Mekanik anahtarlar ayrıca, ortalama mekanik klavyeden daha kısa olan ve hızını daha da artıran, sadece 1,5 mm’lik bir harekete geçirme noktasına sahiptir.

CORSAIR HARPOON RGB WIRELESS

Corsair’ın Harpoon kablosuz faresi, orta seviye bir fiyat noktasına en üst seviye özellikleri getiriyor. 50 $, bu kadar çarpıcı özelliklerle donatılmış bir fare için pahalı değil. 2.4GHz kablosuz donanım kilidi, kablolu bir fare ile karşılaştırılabilir performans için milisaniyeden daha az gecikme süresi sunar, ancak şarj amacıyla veya Bluetooth üzerinden kablolu modda da kullanabilirsiniz. Kablosuz moddayken, frekans bantları arasında zıplayabilir, korumasız bir mikrodalga fırından veya diğer kablosuz cihazlardan herhangi bir girişimin önlenmesine yardımcı olabilir.

NEMEIO E-INK KEYBOARD


 $300 – $500

Nemeio E-ink klavyesinin oyun oynamak için mükemmel olması pek mümkün değildir ve ilk raporlar yazarken bile harika olmadığını gösteriyor. Öyleyse neden merak ediyoruz? Çünkü her bir anahtar özelleştirilebilir. Anahtarın gösterdiği şeyi tam anlamıyla değiştirebilirsiniz.

Klavye, bir E-mürekkep ekranı üzerine inşa edilmiş bir dizi tuştur, böylece üzerlerine istediğiniz her şeyi koyabilirsiniz. Art.Lebedev’in Optimus klavyelerini hatırlatan Nemeio, QWERTY, AZERTY, Bépo veya başka herhangi bir özelleştirilmiş konfigürasyonda çalışabilir. Simgeler tuşlara yerleştirilebilir ve belirli yazılımlarla profiller ve düzenler başlatılabilir, böylece belirli uygulamalar veya yazılım ayarları için sınırsızca özelleştirebilirsiniz

ROYOLE ROLLABLE KEYBOARD

best mice keyboards ces 2019 royolekeyboard01

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: