En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyun Mouse’u

LOGITECH G PRO Kablosuz:

logitech g pro wireless ile ilgili görsel sonucu

Logitech G Pro Wireless, en iyi kablosuz oyun faresi için en üst seviyeye çıkıyor çünkü uygulamalar ve oyunlar arasında en yumuşak izleme ve tutarlı kablosuz performansa sahip. Rakipler kadar butonları yok ama oyun türü ne olursa olsun, G Pro’nun akıllara durgunluk veren takibi ve hassaslığı etkileyici.

RAZER DEATHADDER ELITE, Kablolu:

Şimdiye kadar yapılmış en sevilen PC oyun çevre birimlerinden biri olan DeathAdder Elite’i kullanmak rahat, tanıdık bir deneyim. Daha önce bir DeathAdder faresine sahip olduğumu bildiğim halde, sağ elinizle kullanmanız şartıyla, ayrıca rahat. Master Sword’u Lost Woods’taki yerden çekiyormuşsun gibi mahkumiyetle baş etmek istiyorsun. Ayrıca, şekli ve yapısı çoğu kavrama tipine (pençe, parmak ucu ve avuç içi) uygundur. Elite’e karşı en büyük vuruş, yalnızca sağ elini kullananlar için mevcut olmasıdır.

DeathAdder Elite ayrıca kullanmak için eşleyebileceğiniz toplam yedi adet programlanabilir “HyperSense” düğmesine sahiptir. Parmaklarınızın ucundaki eylemleri kontrol etmek için çok sayıda seçeneğiniz varsa, Elite idealdir.

Best wired mouse

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: