En İyi Kablosuz Kulaklık


1. Skullcandy Hesh 3 Bluetooth Wireless Over-Ear Headphones

Skullcandy’nin en çok satan Hesh 3 kulaklıkları, günlük kullanım için güvenilir bir çift kablosuz arıyorsanız, giriş seviyesi için iyi bir seçenek.

Markanın “hızlı şarj teknolojisi”, sadece 10 dakikalık şarjda dört saatlik oyun süresi sağlarken, pil bir saat içinde tamamen şarj olur.

skullcandy hesh 3 headphones review sale buy online
75.99$

2. Panasonic Hi-Res Premium Over-Ear Headphones 

IF Tasarım Ödülü’nü kazanan bu RP-HD10C kulaklıklar, daha yüksek seviyede ayrıntı ve ses kalitesi sunan 50 mm’lik iki çift HD sürücüyle (en fazla yalnızca 40 mm sürücüye sahip) rekabeti yendi.

Artık müziğinizdeki ince ritimleri, basları ve gelişmiş orta tonları duymak için zorlanmak zorunda değilsiniz.

best panasonic wireless headphones
220.08$

3. Sony WH-CH700N Wireless Noise-Canceling Over-the-Ear Headphones

Sony’nin bu alana en yeni girişlerinden biri olan WH-CH700N kulaklıkları, siz arka plandaki gürültüyü (örneğin uçaklarda veya spor salonunda) aktif olarak filtrelemek için çalışan, Yapay Zeka Gürültü Önleme sistemi sayesinde daha etkileyici bir dinleme deneyimi sunar.

Sony, dijital müziğinize daha fazla ayrıntı kazandırmak, bazen dijital aktarım sırasında kaybedilen zenginliğin ve yüksek frekanslı öğelerin bazılarını yeniden yakalamak için kulaklıklarını da çok iyi ayarladı. Şarj edilebilir Li-ion pil 35 saate kadar kullanım sağlar ve bekleme modunda 200 saate kadar dayanır.

best sony wireless headphones
199.99$

4. Bang & Olufsen Beoplay H8 Wireless On-Ear Headphones

İskandinav tasarımından ilham alan ve modern, ileri teknoloji özelliklere sahip olan bu B&O kulaklıklar, ilk önce birkaç yıl önce piyasaya sürüldü, paranın karşılığını almaya devam ediyorlar. H8’ler, alüminyum dokunmatik arayüzün hızlıca kaydırılmasıyla kontrol edebileceğiniz aktif gürültü önleme teknolojisine sahip, dengeli, düzgün dağıtılmış ses elde etmenizi sağlar.

bang and olufsen headphones wireless bluetooth
297.65$

5. Samsung AKG N700NC Wireless Noise Cancelling Headphones

Samsung, kişisel elektronikler söz konusu olduğunda son birkaç yılda oyununu gerçekten geliştirdi ve bu AKG kulaklıkları buna bir örnek. Şu an piyasadaki en iyi değerlendirilen kulaklıklardan biri, 20 saatlik sağlam bir batarya ömrü, kristal netliğinde dinamik ses ve hafıza köpük kulak yastıklarında yumuşak koza etkisi yaratan aktif gürültü önleme özelliğine sahipler.

Samsung’un “Ambient Aware Technology” ’sini seviyoruz, bu sadece bir düğmeye dokunarak girdiğiniz dış ses miktarını kontrol etmenizi sağlıyor. Bir arkadaşınızla sohbet etmek veya yol tarifi almak için kulaklıklarınızı bir daha çıkarmanız gerekmez. AKG’ler stüdyoda çalışan müzik yapımcıları ve düz, katlanabilir tasarımlarının müzik dinlemelerine ve hareket halindeyken arama yapmalarına izin veren sanatçıların favorisi olmuştur.

best samsung headphones wireless bluetooth
319.99$

6. Master & Dynamic MW60 Wireless Over-Ear Headphones

Birinci sınıf kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda, Master & Dynamic paketi MW60 ile yönlendirir. Şık olduğu kadar güçlü, iyi tasarlanmış sette, zengin, derin ses ve 16 saatlik şarj edilebilir pil ile sektörün ortalamasının üç katı bir Bluetooth serisi bulunuyor.

Çok yönlü, ses yalıtımlı bir mikrofon, daha dolgulu görüşmeler yapmanızı sağlarken, dolgulu kulak kapları aktif bir koşu ya da egzersiz sırasında bile sabit durur. Firmanın teknik özelliklerinde olduğu gibi bu kulaklıkların tasarımına da dikkat etmesini seviyoruz.

best master and dynamic headphones wireless bluetooth
449 $

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: