Final Fantasy X ve XII için çıkış tarihleri açıklandı Switch ve Xbox

Klasik RPG’ler bu nisan ayında geliyorlar.

Square Enix, Final Fantasy XII: Zodiac Age ve Final Fantasy X / X-2 HD Remaster dahil olmak üzere bu yıl yeni konsollara bir dizi klasik Final Fantasy oyunu getiriyor.

Final Fantasy 10 ile ilgili görsel sonucu

Yayıncı, Nintendo Switch ve Xbox One için oyunların nisan ayında çıkacağını açıkladı. İlk olarak, Final Fantasy X / X-2 HD Remaster 16 Nisan’da piyasaya sürülecek. Bu set, hem Final Fantasy X’in hem de devamı olan Final Fantasy X-2’nin yeniden tanımlanmış versiyonlarını içerecek.

X / X-2 HD Remaster geldikten kısa bir süre sonra, Final Fantasy XII: Zodyak Çağı 30 Nisan’da hem Switch hem de Xbox One’a gelecek. Klasik PS2 RPG’nin bu versiyonu ilk olarak 2017’de bir Steam portuyla PS4’te piyasaya sürülmüştü. 2018’de steam port devam ediyor. Aynı şekilde HD görseller ve yenilenmiş bir iş sistemi ve oyunun hızını arttırma yeteneği de dahil olmak üzere birçok oyun geliştirmesi bulunuyor.

Final Fantasy 10 ile ilgili görsel sonucu

Bunun ötesinde, Final Fantasy VII ve IX dahil olmak üzere Switch ve Xbox One için bir dizi Final Fantasy oyunu var.

GameCube spin-off Final Fantasy: The Crystal Chronicles, bu yıl Switch ve PS4 için de piyasaya sürülüyor, ancak bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

İlgili resim

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: