İşte Ces 2019’un Kazananları

En İyi Erişilebilirlik Teknolojisi:

Samsung GEMS-H

BestofCES

Yürüyüş Arttırıcı Motivasyon Sistemi (veya kısaca GEMS), Samsung’un kavramsal yardımcı giyilebilir teknolojisi.

En İyi Başlangıç:

Nreal Light

BestofCES

Bu Nreal Light gözlükleri, her göz için 1080p lazer projektörler (60 fps’ye kadar) sayesinde keskin ve canlı bir görüntü sunar. Çerçeve, daha net alım için üst kısımda ikili mikrofonlara sahip. Her iki katlanabilir kolun ucuna doğru stereo hoparlörler ve kollardan birinin üzerindeki parlaklık düğmesi mevcut.

Nreal Light

En İyi Dijital Sağlık ve Spor Ürünü:

Triple W DFree

bestofces

Triple W’ın ultrason inkontinans monitörü, kullanıcının mesanesinin ne kadar dolu olduğunu ölçebilir ve bir kişinin tuvalete ne zaman ihtiyaç duyması gerektiğini bilmek, günlerini buna göre planlamalarını sağlar. DFree, mesane sorunu olan insanların yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlamak için DFree övgüyü hak ediyor.

En İyi Giyilebilir Teknoloji

Omron HeartGuide blood pressure smartwatch

bestofces

Omron’un akıllı saati, zamana bağlı kan basıncı teknolojisini kullanıyor ve onu bileğinize takabileceğiniz bir cihaza sıkıştırıyor. Kan basıncını herhangi bir düzende izlemesi gerekenler için bu çok yararlı bir teknoloji.

En İyi Ulaştırma Teknolojisi:

bestofces

Yeni Cascadia, Freightliner’ın şimdiye kadar tasarladığı en gelişmiş kamyondur ve müşteriler için Gerçek Sahip Olma Maliyetini daha da düşürecektir. Freightliner, Daimler AG’nin küresel uzmanlığından yararlandı ve aynı zamanda Daimler Trucks Kuzey Amerika’nın tescilli, en gelişmiş rüzgar tünelinde ve milyonlarca kilometrelik karayolunda yapılan gerçek zamanlı testlerde yüzlerce saatlik testler yapıldı.

Yeni Cascadia’yı geliştirirken, mühendisler, sağlam testler, araştırmalar ve geliştirmeler yaparak, halihazırda endüstri lideri Cascadia Evolution’a kıyasla önemli miktarda yakıt tasarrufu sağlamak için öncelikli bir hedef belirlediler.

Yeni Detroit arka aksları, düşük karter hacmi, dişli seti kaplaması, sürtünmeyi azaltan dişli kesimi ve isteğe bağlı Aks Yağlama Yönetimi gibi özelliklere sahip ve parazit kaybını azaltan ve yakıt tasarrufunu artıran özelliklere sahip.

En İyi Ev Sineması Ürünü :

bestofces

Sennheiser, birkaç yıldır Ambeo 3D ses teknolojisinin özelliklerini açıklıyor, ancak uygulamalar çoğunlukla AR ve VR’ye odaklandı. Ambeo Soundbar, şirketi 5.1 surround ses ayarının yerini alabilecek tek bir hoparlörle oturma odasına taşıyor.

En İyi Teknolojik Ev Ürünü:

Lenovo Smart Clock

bestofces

Lenovo Akıllı Saat, üst düzey bir çalar saatte istediğimiz tüm özelliklere sahiptir. Özelleştirilebilir birkaç saat arayüzü ile birlikte geliyor. Yatak zamanı geldiğinde ışığı karartan bir ortam ışık sensörüne sahip. Kalkma zamanı geldiğinde ise ekran, sizi uykularınızdan rahatlatmak için güneşin doğuşunu simüle ediyor. Ayrıca, akıllı ev kontrolleri ve günlük takviminizi göstermek gibi Google Asistan’ın tüm normal işlevlerine sahiptir.

En İyi Telefon veya Mobil Cihaz:

Mophie Juice Pack Access

bestofces

Phone X, XS, XS Max ve X için tasarlanan koruyucu kılıf. Geniş tutuş sağlayan harika bir dokunuşlu yüzeye sahip. Yanlardaki düğmeler parlak ve basılması kolaydır.

En İyi TV Ürünü :

LG OLED TV R

bestofces

LG’nin OLED TV R’si, tüketicilere yuvarlanabilir teknolojiyi getiriyor. 65 inçlik ekranı, derin siyahlar ve 120FPS 4K destekli HDMI 2.1 de dahil olmak üzere LG’nin diğer 2019 OLED TV’leriyle aynı mükemmel teknolojiye sahip. Bir düğmeye bastığınızda ekran, 100 watt’lık yerleşik ses çubuğuna geri döner. Büyük bir ekran isteyen ama her zaman oturma odalarına hükmeden dev bir siyah ayna istemeyen herkes için TV.

En İyi Oyun Ürünü:

Alienware Area-51m

bestofces

Alienware’in Area-51m’si CPU, GPU, RAM ve sabit sürücüyü yükseltmenize izin veren dikkat çekici bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. Area-51m’in tasarımı diğer oyun dizüstü bilgisayarları arasında da öne çıkıyor.

En Beklenmeyen Ürün:

Impossible Burger 2.0

bestofces

Dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve TV’ler CES için oldukça zorlu. Yani bir burger şirketi yepyeni bir tarifle şovda göründüğünde, bu kesinlikle beklenmedik bir durumdu. Impossible Burger 2.0’ı daha da kayda değer kılan şey, etsiz bitki bazlı burgerinin yenilenmiş bir versiyonudur, her zamankinden daha fazla gerçek sığır eti tadımıdır. İnsanları et arzularından tamamen uzaklaştırabilecek bitki bazlı bir burger? Şimdi bu beklenmeyen bir şey değil mi?

En İyi Spor Teknolojisi :

JAXJOX Smart Kettlebell

bestofces

Kettlebells, tam vücut egzersizi sunar ve ağırlık olarak ölçeklendirilebilir. Fazla yer kaplamadıklarını ve ideal ev antrenmanları gibi olduklarını da ekleyin.

En iyi PC veya Tablet:

Dell XPS 13

bestofces

Zaten mükemmel bir dizüstü bilgisayarı nasıl daha iyi hale getirirsiniz? Dell bize bu yılki XPS 13’le nasıl olduğunu gösterdi. 4K Dolby Vision HDR ekran için yeni bir seçenek var, web kamerası ait olduğu yerde yukarı çıkıyor ve Dell ekran çerçevelerini daha da inceltmeyi bile başardı .

En İyi Robot veya Drone:

Samsung Bot Care

bestofces

Samsung’un Bot Care ile kişisel robot rüyası biraz daha yaklaştı. Şüphe uyandıran kişisel asistan, uykunuzu izleyebilir, hayati organlarınızı alabilir ve düşmeleri halinde yaşlılara yardım edebilir. Ayrıca çocuklarınıza videolar izletebilir.

Halkın Seçimi:

bestofces

Bu yılki Halkın Seçimi anketinde 20.000’den fazla kişi oy kullandı. Her biri 1.000’den fazla oy alan altı farklı ürün – biri sonunda galip çıktı. 24 saatlik oylamanın ardından, GilletteLabs’in Isıtmalı Razor’u birkaç bin oyla ikinci sırayı alan açık ara kazanan oldu. Görünüşe göre, dünyanın en büyük tıraş bıçağı firmasından ısıtmalı lüks tıraş imkanı, birçoğunuzu etkiledi.

Source: https://www.engadget.com

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: