Kadınlar İçin En İyi Akıllı Saatler

Zaman söylemenin çok daha fazlası, bir kadın için akıllı saat artık en pahalı mücevher kadar değerli ve havalı.

Bu nedenle, işlevsel olmakla birlikte, çekici olması da gerekir. Her ne kadar böyle bir saat bulmak zor olmasa da, lüks stillerin yardımı ile görev daha da kolaylaşıyor. Üstün kalite, işçilik ve tasarıma sahip olan bu saatler, kadınların değerine değer ve tarz katacak. İşte sizin için seçilen saatler.

1. Asus ZenWatch 3

Asus ZenWatch 3

Paslanmaz çelik bir kasada ve değiştirilebilir dış yüzey. Şık tasarım, mesajlaşma ve bildirimler alma özelliği. Ayrıca kullanımı çok kolay.

2. Pebble Time Round

Pebble Time Round

Kadınlar için lüks saatlerin en ince ve en hafifleri arasında olan mükemmel bir seçim. İndirilebilir ara yüzlere, değiştirilebilir kayışlara sahiptir, etkinlik ve uyku izleyiciyle birlikte, bildirim ve mesajlaşmada kolaylık.

3. Michael Kors Access Bradshaw

Michael Kors Access Bradshaw

Şık ve ileri teknoloji. Adımlarınızı, kalorilerinizi ve mesafenizi takip ederek aynı anda aramaları, metinleri ve e-postaları almanızı sağlar. Ve tabi ki sesli aramayı da destekler.

4. LG Watch Style

LG Watch Style

Bu Saat, ince ve hafif, birçok kadın bileğinde rahat hissettirecektir. Spor izleme özelliğine, mesaj ve uyarılar almanıza ayrıca Google sesli arama özelliği desteğine sahiptir.

5. Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3

GPS özelliği ve hücresel bağlantıya izin verir. Aynı zamanda su geçirmez -50 metredir.

6. Ticwatch S

Ticwatch S

Mesajlarınızı ve çağrılarınızı yönetmenin yanı sıra, saatiniz kalp atış hızınızı izler, kondisyonunuzu takip eder ve dahili bir GPS ile birlikte gelir.

7. Samsung Gear Fit2 SM-R360

Samsung Gear Fit2 SM-R360

Saat dahili bir GPS, fitness takipçisi adımları, kalori, mesafe ve daha fazlası ile birlikte gelir ve size bildirimler almanıza olanak tanır.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: