Louis Vuitton kablosuz kulaklıklar!

Bu kulaklıklar neredeyse 1000 dolara mal olacak.

Louis Vuitton lüks markasını ses dünyasına getiriyor.

Fransız moda evi, Louis Vuitton’un ilk markalı kulakiçi kulaklıklarını oluşturmak için New York merkezli müzik şirketi Master & Dynamic ile birlikte çalışıyor. Louis Vuitton Horizon Earphones dört farklı renk tonu tasarımında olacak. High Snobiety’ye göre 995 $ ‘a satılması bekleniyor.

louis vuitton kulaklık

LV Horizon Kulaklık özelliklerine bakarsanız, bunlar Master & Dynamic’in mevcut MW07 kulaklıklarıyla aynıdır. Her ikisi de özel 10mm yüksek performanslı Berilyum sürücülere sahiptir ve 3,5 saatlik sürekli oynatım sunar. En büyük fark, Horizon Kulaklıkların Louis Vuitton imzası olan “LV” yi kullanması ve biraz farklı görünümlü bir şarj çantasıyla gelmesidir. Temel olarak MW07’ler için ödeyeceğiniz 299 dolar ile Horizon Kulaklık için düşmeniz gereken bir büyük arasındaki tek fark bu.

Kendinizi LV markalarının aşina olduğunu görürseniz ve kendinizi Louis Vuitton ekosistemine tamamen sokmak istiyorsanız, geçtiğimiz ay şirket ayrıca OS tarafından güçlendirilen Tambour Horizon akıllı saatlerinde giyiminin ikinci neslini duyurdu. Bu giyilebilir kumaşların, Hypebeast’den yeni bir rapor olan 2.250 ile 8.500 $ arasında bir yerde perakende satış yapmaları bekleniyor ve Horizon Earphones ile birlikte çalışacaklar.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: