Merakla Beklenen PUBG Vikendi haritasının zamanı açıklandı

PlayerUnknown’ın Battleground’s’ın en yeni haritasının test alanlarından uzaklaştığını ve önümüzdeki hafta 22 Ocakta PlayStation 4 ve Xbox One konsollarının canlı sunucularına geleceğini açıkladı.

Savaş royale oyununun geliştiricisi, kısa süre önce paylaşılan bir yayında yeni haritanın konsolun yayınlandığını duyurdu;

Burada 22 Ocak’ın oyuncuların karla kaplı haritanın canlı sunucu girişini yapmasını bekleyebileceği gün olacağı doğrulandı.

Vikendi haritası, ile ilgili yapılan açıklamada;

“Dünyadaki tüm Savaş Alanları arasında hiçbiri Vikendi kadar tehlikeli değil” dedi. “Karla kaplı ve Aurora Borealis’te yıkanmış 6km’lik bir ada, güzel olduğu kadar sert. Yine de bir Savaş Alanı olmadan önce Vikendi, bir uzay keşif merkezi, turistik bir cazibe merkezi ve bazılarına ev aramak için sessiz bir yer olacak şekilde gelişti. ”

Vikendi’nin karla doludur, ve oyuncular düşmanlarının hareketlerini izleyerek bunu kendi avantajları için de kullanabilecekleri durumlar yaratmak zorundadırlar.

Bu haritadaki oynanış;

“Erangel ve Miramar’dan daha hızlı” olarak tanımlanıyor, ancak “Sanhok’tan daha tartışmalı bir taktiksel deneyim sunuyor”.

vikendi ile ilgili görsel sonucu

Araçlar kar motosikletleri oyuna en yeni eklemelerinden. Ama bu araçların kullanımı diğer haritalara kıyasla daha zor ve çetin olacak. Arazi nedeniyle diğer savaş alanlarında olduğu kadar çekiş gücü yok. Bu oyuna başlamadan önce tüm oyuncular birbirlerine lobide kar topu atarak ısınma hareketleri yapıyor olacaklar.

PUBG yaratıcıları, oyuncuların Vikendi’de nasıl daha iyi hayatta kalabilecekleri ve kritik alanlardan kaçınmaları için karda temasa geçene kadar bazı ipuçları verdi.

vikendi ile ilgili görsel sonucu

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: