Mortal Kombat 11’in Kapak görüntüsü ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay The Game Awards’dan ortaya çıkan en büyük sürprizlerden biri, uzun süredir devam eden dövüş serisindeki bir sonraki bölüm olan Mortal Kombat 11 oldu.

NetherRealm, Mortal Kombat 11 hakkında henüz fazla bilgi vermedi, ancak ifşa fragmanına göre, dizinin ticari markasının gore çok sağlam olduğu anlaşılıyor. Geliştirici ayrıca oyunun, karavanda ima edilen bir “zaman bükme hikayesi” içereceğini söyledi; Raiden, Scorpion’u gönderdikten sonra, karakterin klasik kıyafetini giymiş başka bir Akrep belirir ve savaşa devam eder.

No Caption Provided

NetherRealm’in Twitch’te açık bir etkinlik yayınladığı 17 Ocak’ta Fantal Kombat 11’e ilk kez geniş bir bakış attılar. Oyunun bu yılın biraz daha sonrasında 23 Nisan’da başlaması planlanıyor.

PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’e geliyor ve bir kopyasını ön sipariş verenler Shao Kahn’ı oynanabilir bir karakter olarak alacaklar.

PS4 ve Xbox One sahiplerinin oyun öncesi ön sipariş verme konusunda ek bir teşvikleri vardır, çünkü bunu yapmanız lansman öncesi beta sürümüne erişmenizi sağlayacaktır. Test yine bu iki platform için Mart ayında yapılacak, ancak daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: