PS Plus Ocak 2019 oyunları!

PS Plus üyesi PlayStation 4 oyuncuları için Ocak ayında yine harika oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor. Peki, oyunculara ücretsiz oyunlar ve özel fırsatlar sunan PS Plus Ocak ayı için neler sunuyor? 

PS Plus tarafından PS4PS3 ve PS Vita oyun konsolları için toplamda 6 adet oyun sunuluyor. Bu ay PS Plus üyelerine her ay düzenli olarak birbirinden harika oyunlar sunan Sony, Ocak 2019’da birbirinden harika oyunları yine oyunculara sunuyor.

PS Plus Ocak 2019 oyunlarına şöyle bir göz atacak olursak bu ay PS4kullanıcılarını birbirinden eğlenceli oyunlar bekliyor. PS Plus üyeliğine sahip olan PS4 kullanıcıları, Ocak 2019’da Ubisoft tarafından geliştirilen ve bir o kadar ilginç bir oyun olan Steep‘e tamamen ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Bunun haricinde ise PS Plus Ocak 2019 oyunları ile birlikte PS4 kullanıcılarını Portal Knights adlı oldukça eğlenceli bir RPG oyunu da bekliyor. Yeni yılın ilk yılını birbirinden renkli oyunlar ile kutlayan Sony PS4 kullanıcılarına ayrıca Fallen Legion: Flames of the Rebellion adlı oyunu da ücretsiz olarak sunuyor.

Bu harika oyunları kütüphanenize artık ekleyebiliyorsunuz. Ama unutmayın, eğer ay sonuna kadar oyunları en azından kütüphanenize eklemezseniz ücretsiz oyun hakkınızı kaybedeceksiniz.

PS4 ile birlikte PS3 ve PS Vita sahipleri için sunulan ücretsiz PS Plus Ocak 2019 oyunları ise şu şekilde sıralanıyor:

– Steep (PlayStation 4)
– Portal Knights (PlayStation 4)
– Fallen Legion: Flames of the Rebellion (PlayStation 4)
– Zone of the Enders HD Collection (PlayStation 3)
– Amplitude (PlayStation 3)
– Fallen Legion: Flames of the Rebellion (PlayStation Vita)
– Super Mutant Alien Assault (PlayStation Vita)

Bir hatırlatma da yapmayı da unutmayalım; Şubat 2019 tarihi itibariyle SonyPS Plus üzerinden PS3 ve PS Vita sahiplerine maalesef ücretsiz oyun sunmayı maalesef bırakacak.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: