Royole katlanabilir klavye

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2019’da gerçekten ilginç ürünlerden birisi de Royole katlanabilir klavye.

Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu üreten Çin merkezli Royole, CES 2019’da katlanabilir klavye modelini tanıttı.

Alüminyum bir gövdeden oluşan bu klavye, alıştığımız modellerden çok farklı bir tasarımla tanıtılıyor. Sabit bir yüzey üzerinde kullanılmak için tasarlanan bu ürün, içerisinde çıkan şeffaf tuş takımıyla gerçekten etkileyici görünüyor. Katlama için çok esnek bir materyal kullanan ürün, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor.

Tuş takımının olduğu bölümün üzerindeki düğmelere iki defa basıldığında otomatik şekilde klavye kendini katlıyor, bu açıdan çok kullanışlı ve fütüristik bir görünüm ortaya çıkıyor. Her zaman taşınabilecek durumda olan ürün, lazer klavyeler gibi az ışıkta çalışma zorunluluğundan da etkilenmemiş oluyor. Pilinin bir aydan fazla süre gittiği belirtilen klavye, tasarım ve işlev olarak gerçekten dikkatleri üzerine çekiyor.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: