Sony AG9 OLED

OLED TV’ler daha popüler hale geldikçe, pazar daha rekabetçi bir hal alıyor. CES 2019’da, Sony, Master Serisini gözler önüne serdi. İlk izlenim resim mükemmeliyeti!

Peki Panasonic’in GZ2000 OLED’ini aynı fuarda gösteriyor olması Sony modelleri üzerinde bir etkisi olacak mı? İşte Detaylar.

Tasarım:

Duvara montaj ince tasarım, ekran çerçevesine oturan görüntü. Akustik Yüzey Sesi 2x actuators, 2x subwoofers. Hands-free modu ve sesle arama. Dolby Atmos ses özelliği ve Android TV uyumu.

Sony AG9 OLED ile ilgili görsel sonucu

Üç boyutta (77, 65 ve 55 inç) mevcut olan AG9 ile ilgili ilk çarpıcı nokta bu panelin ne kadar ince olduğu. Ünite ayağı takılı olsa bile, neredeyse altındaki yüzeyle aynı hizada bir görüntü sergiliyor. Sony’e göre ince tasarımı sayesinde, duvara monte edildiğinde resim çerçevesinden farksız bir görüntü ortaya koyacaktır.

AG9’un uzaktan kumandası aynı zamanda bir Sesli Arama işlevine de sahip, böylece herhangi bir içeriği bulmak için Google Asistan’ın gücünü kullanabilirsiniz. Android TV arayüzü olmasına rağmençok yakında Alexa desteği gelecek ve sonrasında AirPlay 2 olacak. Bu sayede apple cihazlarla kullanımı daha rahat ve etkileyici bir hal alacak.

Resim Performansı:

Nesne tabanlı algoritmalara sahip Picture Processor X1 Ultimate. Siyah OLED panel. Dolby Vision HDR desteği. Netflix Kalibre Modu.

Akış servisi için özel bir Netflix modu da dahil olmak üzere, resim kalitesini özelleştirmek için başka modlar da var.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: