Uzun Zamandır Beklenen oyun Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 piyasaya çıkış tarihi beklentisi daha yüksek olamazdı.

Yıllarca yeni bir Cyberpunk 2077 fragmanı ve oyun bilgisi belirtisi olmadan bekledik, ancak CD Projekt Red, gelecek fütüristik RPG’de tüm beklenen zamanı değerli kıldı.

Hayranlara Cyberpunk 2077’nin on yılın belki de en büyük oyun geliştirme sorusunun cevabı olduğunu gösteren dev bir E3 2018 demosu uygulandı: The Witcher 3 gibi bir şeyi nasıl takip ediyorsun? Polonya RPG santral CD’si Projekt Red, elini Cyberpunk 2077’nin fütüristik dünyasına çevirerek Doğu Avrupa’nın sevilen fantezi kitabı serisiyle başarılarını çoğaltmak istiyor.

CD Projekt Red’in video oyunu, Cyberpunk 2020 kalem ve kağıt oyununun bir uyarlamasıdır. Gece Şehri olarak bilinen, cesur ve büyük bir gelecek metropolünde kurulmuş bir RPG.

The Witcher 3 gibi uyuşturucuya, şiddete ve sosyal politikaya değinen yetişkin bir hikaye.

Neredeyse kesinlikle hangi yıl sonunda piyasaya sürüldüğü ile ilgili en çok konuşulan oyun olacak. İşte Cyberpunk 2077 hakkında bildiğimiz her şey.

E3 2018’de yayımlanan yeni bilgiler rağmen, henüz Cyberpunk 2077 çıkış tarihimiz yok. Bununla birlikte, Aralık 2016’da, CD Projekt Red’e Polonya hükümetinden oyun tekniklerini araştırmak için büyük miktarda fon sağlanmıştı.

Hibe, projelerin tamamlanması için gereken sürenin bitimiyle birlikte geliyor. Cyberpunk için olduklarını varsayarsak (hepsi de öyle), Haziran 2019’da bir Cyberpunk 2077 çıkış tarihi olmalı. Gelecek yılki tarihin Türkiye yayıncısı Bilkom’dan bile desteklendiği söylenebilir.

cyberpunk 2077

Bu hedef, CD Projekt Red’in oyun için mevcut nesil konsolları hedeflediklerini iddia ediyor; PS4’ün 2020’de değiştirileceği söylentileriyle eşleşiyor.

Şubat 2016’da, bir yatırımcı çağrısı Cyberpunk 2077’nin 2019’da piyasaya sürüleceğini söyledi. CD Projekt Red, 2016-2021 arasında iki üçlü A RPG bırakmayı planladığını ve CD Projekt forumlarında Cyberpunk 2077’nin ilk geleceğini doğruladı.

Ayrıca, kabaca oyunun hangi aşamada olduğunu da biliyoruz: Cyberpunk 2077, alfa’nın başında. Bu, ön prodüksiyonun sona erdiğini ve Cyberpunk 2077’nin temel özellikleri üzerinde çalışıldığını gösteriyor. CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin tüm varlıklar ve hata testleri tamamlanmadan da olsa baştan sona oynanabileceğini söyledi. Bu nedenle, tüm dünya alanlarının zaten inşa edilmiş olabileceğini varsaymak mantıklı görünüyor ve gelişme şimdi temel sistemleri rafine etmekten genişleyen özellikler ve görevler, sanat ve varlık eklemeye kadar her şeye odaklanmış olabilir. E3 ve Gamescom demosu, oyunun en parlak dilimi olmasına rağmen, erken alfa durumuna rağmen, oyunun kesinlikle etkileyici bir üretim noktasında olduğunu gösterdi.

CYBERPUNK 2077 Fragmanı

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: