2019 Bitcoin Yılı olacak mı, Twitter CEO’su bakın ne diyor?

Twitter CEO’su Jack Dorsey Bitcoin Hakkında Cesur Bir Tahmin Yaptı.

Bitcoin, 2019 yılına kadar sıkıntılı bir başlangıç ​​yaptı ve çoğu, bitcoin fiyatının son 12 ayda% 80 oranında düşerek bu yılın aynı dönemine kadar devam edebileceğini tahmin eden uzun vadeli bitcoin ayı piyasasını öngördü.

Bununla birlikte, hepsi bitcoin için çöküş ve kasvet öngörmüyor. Ve şimdi mikroblog sitenin genel müdürü Twitter ve ödeme işlemcisi Square, Dorston Jack, bitcoin’in “muhtemelen” internetin “yerel para birimi” olacağı yönündeki öngörüsünü tekrarladı.

bitcoin, bitcoin price, Twitter, Jack Dorsey

Daha önce bitcoin ve merkezi olmayan kripto para birimleri potansiyelinden bahseden Dorsey, podcaster Joe Rogan ile bitcoin, blockchain, ücretsiz konuşma ve Twitter ve Square oluşumunu kapsayan geniş kapsamlı bir röportajda fikirlerini paylaştı.

Dorsey, “İnternetin yerel para birimi olacağına inanıyorum ve bitcoin olup olmadığını bilmiyorum. Yaptığı tüm testler ve arkasındaki prensipler, nasıl oluşturulduğunu göz önüne alarak [bitcoin] olacağını düşünüyorum.” Daha önce bitcoin ve cryptocurrency savunuculuğunu yapan Rogan, Andreas Antonopoulos’u savunuyor.

Dorsey’in San Francisco merkezli Square’i, tüccarların bitcoinleri kabul etmelerine izin vermeye başladığı 2014’ten beri bitcoin’i destekledi ve ardından 2018’in başlarında popüler Cash App’a bitcoin ticareti ekledi ve kullanıcıların birbirlerine bitcoin göndermelerini sağladığını belirtti ve ekledi:

İnternette doğan, orada gelişen ve zaman içinde yaygınlaşıp İnternet para birimi olarak kalıcılığını arttıracak.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: