Call of Duty: Black Ops 4 hataları Can sıkıyor

Call of Duty: Black Ops 4, bir süre daha oyun piyasasını kasıp kavuracak gibi duruyor, ancak hala oyunla ilgili sorunlar bug’larla uğraşıyor. Sorunlarından biri, oyun halı hazırda bir sürü bug ile yayınlanmış olmasına rağmen hala bug’larla uğraşmaya devam ediyor.

Geliştirici Treyarch, gece gündüz çalışarak oyunun sinir bozucu ve yaygın hatalarının düzeltmeye çalıştıklarını belirtti. Eğer Call of Duty: Black Ops 4’ü oynarsanız, lansmanından beri süre gelen hataların hala mevcut olduğunu görebilirsiniz.

Tuhaf bir nedenden ötürü, oyundaki merdivenler bazen hiçbir sebep yokken oyuncuları enerji kaybına ve istedikleri performansta oyun oynayamamalarına sebep oluyor.

Treyarch, merdivenden kaynaklanan bu sorunun oyun geliştiricileriyle incelediklerini ve çok yakında bu sorunun artık oyuncularla dalga geçemeyeceğini iletti. Bildiğiniz gibi, önümüzdeki hafta 1.11 güncellemesi yayınlanmaya hazırlanıyor, bu nedenle muhtemelen merdiven sorunlarını da kapsayacak bir güncelleme çıkmış olacak.

blackops 4 ile ilgili görsel sonucu

Call of Duty: Black Ops 4 PlayStation 4, Xbox One ve PC için kullanılabilir. Yayınlandığı andan itibaren, Nintendo Switch’den hiç söz edilmedi. Geçmişte Call of Duty oyunları Nintendo sistemlerinde de mevcutken, Black Ops 4’ün bu noktada Nintendo Switch’de görülmesi şuan için pek mümkün görünmüyor.

İşte Oyunun puanları:

– Game Informer 95
– Aus Gamers 90
– COGconnected – 87/100
– Attack of the Fanboy – 4.5/5
– PlayStation LifeStyle – 9
– PCGamesN  90
– True Gaming 90
– Hobby Consolas 88
– Multiplayer.it 85
– XGN 85
– Meristation 80

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: