Dark Sezounu Beyinleri yakıyor.

Sizi 33 yıl ileri veya 33 yıl geri gönderen bir solucan deliği bulursanız ne yapardınız?

Ailenizin geçmişini araştırır mıydınız, yada kıyamet geleceğini mi keşfediyorsunuz ne yapardınız?

Dark Season 3, düşündüğümüzden çok daha erken geliyor, işte Season 3 hakkında bildiğimiz her şey.

dark season 3 ile ilgili görsel sonucu

Bir buçuk yıl süren bir aradan sonra, Netflix’in Dark’ı bu sezon ikinci sezonunu bıraktı ve birincisinden daha iyiydi. Ancak sadece 8 bölümden oluşuyordu ve ben de dahil olmak üzere bazı taraftarlar bunu bir günde bitirdi ve şimdi sırada ne olacağını merak ediyorlar.

Endişelenmeyin, sezon 3, düşündüğümüzden daha erken geliyor.

Bilmeyenler için, Dark, 2017’de çıkış yapan Almanya’dan bir distopyacı, doğaüstü, zaman yolculuğu gerilim dizisi. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar prömiyerden hızla aşık oldular. Ve şahsen, bugüne kadarki en iyi Netflix orijinal şovu olduğunu söyleyene kadar gideceğim.

dark season 3 ile ilgili görsel sonucu

Karanlık sezon 1, Winden adlı bir Alman kasabasında yer alan ve iki çocuğun ortadan kaybolmasının şovun çekirdeğindeki dört aile arasındaki ilişkiyi ortaya koyduğu, doğaüstü bir bükülme ile aile destanı olarak tanımlanıyor.

Dark şu anda IMDb’de 8.6 seviyesine sahip.

Şimdi Dark sezon 3’te, şovun yaratıcısı Baran Do Odar, Mayıs ayında Instagram’da Netflix’in üçüncü sezon için şovu çoktan yenilediğini duyurdu.

Gelecek sene aynı saatte yayınlanması bekleniyor. Gönderiye göre, şimdiden, şov çoktan çekilmeye başlandı. Ayrıca, gelecek sezonun final sezonu olacağını ve her zaman akılda üç sezonluk bir sezon olduğunu açıkladı. Evet bu #dark sevenler için üzücü ama bir o kadarda heyecan verici.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: