Game of Thrones 8. Sezon Başladı

Game of Thrones 8. Sezon

Tüm dünyanın merakla beklediği gün geldi. İnternet üzerinden en çok aratılan konu haline gelen Game Of Thrones 8. sezon ilk bölümü yayınlandı. Tüm GOT hayranları ise GOT yeni bölüm nereden, nasıl izlenir diye aratmaya başladı. Türkiye ve dünyada en çok aratılan konu haline gelen GOT’un detayları biz turkgun olarak siz GOT hayranlarına izlemenin en kolay yolunu derledik. 1. bölüm sona ermesi ile birlikte 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Game Of Thrones 8. sezon 1. bölüm izlemenin yolları…

Game of Thrones 8. Sezon

18.04.2019 10:00

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm izle! GOT nasıl izlenir, GOT ilk bölüm şifresiz izle… Tüm dünyanın merakla beklediği gün geldi çattı. Dünyanın en çok izlenen ve en çok bütçeye sahip olan dizinin 8. sezon 1. bölümü Türkiye saatine göre yayınlandı. İlk yayınlanan günde dünyanın en çok aratılan ve izlenen dizisi konumuna gelen dizinin yankıları sürüyor. Sabah uyandığında GOT hayranları yeni bölümü nereden, nasıl şifresiz izlerim diye internet üzerinden aratılmaya başladı. Peki Game Of Thrones izlemenin yolları neler? Bir bölümün 15 milyon dolara mal olduğu daha önceden açıklanmıştı. İşte, Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm full izle! İşte GoT merak edilenler ve tüm bu soruların cevapları..

Game Of Thrones kaç bölüm ve kaç dakika olarak yayınlanacak?

1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikalık bölümüyle izleyicilerle buluşacak
2, Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikalık bölümüyle izleyicilerle buluşacak
3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikalık bölümüyle izleyicilerle buluşacak
4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikalık bölümüyle izleyicilerle buluşacak
5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20dakikalık bölümüyle izleyicilerle buluşacak
6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikalık bölümüyle izleyicilerle buluşacak

GAME OF THRONES CANLI İZLE

GAME OF THRONES 8. FİNAL SEZONU TANITIMI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Lannister’ların Stark ve Targaryen hanelerine verdiği ateşkes sözünü tutması gerektiğini düşünen Jamie Lannister, kuzeydeki Akgezen saldırısına karşı adamlarını hazırlamaktadır. Cersei’nin bu anlaşmanın aslında olmadığını, yalan söylediğini söylemesinin ardından tepki gösteren Jamie, hanesini terk ederek kuzeye doğru hareket etmeye başlamıştır. Diğer taraftan kuzeyde durumlar ciddi boyutlara ulaşmış ve Akgezenler ciddi ciddi saldırmaya başlamıştır.

GAME OF THRONES 2. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

 Game Of Thrones ‘spoiler’ nasıl engellenir?

Game Of Thrones başlamasıyla birlikte Türkiye gündeminde sosyal medya üzerinden en çok aratılan konu haline geldi. GOT hakkında şu saate kadar 200 milyondan fazla tweet atılan efsane dizi Game Of Thrones hayranları son birkaç gündür Twitter’da endişe içinde. Efsane dizinin başlamasıyla birlikte ‘spoiler’ ortaya atılmaya başlandı. 7 sezon internete sızan bölümlerin ardından GOT yetkilileri bu sene çok sıkı önlemler almaya başladı. 

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: