İşte Bunlar da 2019’un En İyi İlk 3 Buzdolapları

Yeni bir buzdolabı mı almak istiyorsun?

İşte kontrol edebileceğiniz en iyi markalar. Bir sonraki buzdolabınız için alışveriş yaparken, en iyi ilk adımlardan biri, seçimlerinizi odaklanmak istediğiniz bir marka veya iki ürüne göre daraltmaktır. Ama hangi markalar en iyisidir? En kullanışlı tasarımlara veya en etkileyici özelliklere sahip olan hangileri?

Bu sorular zaten sizi biraz stresli hissettirirse de endişelenmeyin. Dikkate alınacak en iyi buzdolabı markalarını sizin için inceledik.

WHIRLPOOL

best refrigerators

Whirlpool buzdolapları güvenilirlik ve kaliteli özelliklerei açısından yüksek notlar almaya devam ediyor. 2019 en iyi buzdolapları için en iyi seçimimiz aynı zamanda bir Whirlpool modeli, muazzam miktarda depolama alanı ve çeşitli yiyecek türleri için birçok farklı saklama bölmesi içeren mükemmel Whirlpool Çift Çekmece WRV986FDEM’dir.

Bu yüzden size ihtiyacınız olan alanı sağlayacak güvenilir bir marka arıyorsanız, Whirlpool kolay bir öneridir. Bununla birlikte, Whirlpool’un en iyi modelleri oldukça düşük teknolojik olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle daha ilginç özelliklere sahip bir buzdolabı arıyorsanız, bu diğer markaların bazılarını keşfetmek isteyebilirsiniz.

LG

best refrigerators lg lmxs30796d lifetsyle

En sevdiğimiz buzdolabı modellerinden bazıları da LG.

LG, buzdolabı bölmesine yatırım yaptığı için, yüksek teknoloji özelliklere ve sağlam tasarıma odaklanan yetenekli bir üretici olduğunu kanıtladı. Buzdolabınıza bir pencere olarak da katlanan etkileyici Wi-Fi akıllı ekranlara sahip şık buzdolaplarından hoşlanıyorsanız, LG en inanılmaz modelleri sizi etkikeyecektir. Hatta bazılarında Keurig kahve makinesi olan bile var.

SAMSUNG

Samsung Family Hub Refrigerator review

Samsung, şık paslanmaz çelik ve Wi-Fi özellikleriyle bilinen yüksek teknolojili buzdolabı üretmektedir. Teknolojiyle gerçekten çok fazla yol kat eden bir buzdolabı istiyorsanız, bu bir göz atmanız gereken marka. Başlıca örneklerden biri, Samsung’un ses asistanı Bixby tarafından desteklenen ve her türlü günlük işlerde size yardımcı olabilecek büyük dokunmatik ekranlı büyük bir buzdolabı olan Samsung Family Hub‘dır.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: